Кольоровий відеодомофон — просте та бюджетне рішення для гарантування безпеки та контролю доступом для приватного будинку, квартири або офісу.
Відеодомофон із кольоровим TFT LCD екраном діагоналлю 7 (17.8 см) дюймів — є координаційним центром системи контролю доступом у вашій квартирі/домі/офісі.
На екрані зображається меню, яке дає змогу:
Користувач керує системою за допомогою сенсорних кнопок.
Надійний відеодомофон: які критерії вибору?Ідеальний баланс: ціна/якість. GreenVision — це можливість купити домофони для приватних будинків у комплекті недорого. Ціна безпосередньо від виробника.
Кваліфікована допомога у виборі СКУД з огляду на мету та завдання споживача. Наші фахівці допоможуть вибрати надійний відеодомофон для дому, квартири або офісу.
Оповідають послуги монтажу та настроювання обладнання.
Кілька способів оплати замовлення: передбачено, оплата на карту, накладене плаття, а також «миттєве розшарування» і «оплата частинами» від ПриватБанк.
Гарантія якості та технічна підтримка. Надаємо офіційну гарантію від виробника на все обладнання терміном від 12 місяців (залежно від моделі).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,64 |
| Довжина | 143|235 мм |
| Діагональ екрана | 7 (17.8 см) |
| Запис відео | Відео/фото |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість мелодій | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Регулювання гучності | Є (3 часові зони) |
| Регулювання яскравості дисплея | Є (по кожному входу) |
| Слот для картки SD | 32 |
| Тип екрана | TFT LCD, кольоровий |
| Тривожні входи/виходи | 2 |
| Живлення | Вбудований блок живлення: AC 110-230V або DC 12V від зовнішнього джерела |