Відеодомофон Myers M-72SD White HD має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість під'єднання 2 викличні панелей, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорні кнопки керування, підтримка microSD до 32 ГБ. Колір: білий.
Відеодомофон Myers M-72SD White HD ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "функції/ціна/якість" і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон Myers M-41SD має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон M-72SD White HD призначений для гарантування безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона M-72SD White HD дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/кольорованість дисплея, встановити системний язик, настроїти запис фото та відео відвідувачів.
На лицьовій панелі містяться:
До комплекту постачання до відеодомофона M-72SD White HD входять:
Відеодомофон M-72SD White HD сумісний із викличними панелями, які працюють у стандарті PAL/NTSC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Myers |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 185.0127.0x19.0 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | Ні. |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 Гб |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |