Відеодомофон NeoLight Tetta має кольоровий 4.3 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорні кнопки керування, вбудований БУЗ, режим «аудіоняня». Домофон має 4 канали (можливість під'єднання 2 викличних панелей і 2 додаткових камер або 1 відеопанелі й 3 додаткових відеокамер). Цвет: білий.
Компактний ультратонкий відеодомофон із матовим корпусом Soft Touch. Якщо у вас мало місця на стіні або ви не хочете, щоб домофон привернув до себе увагу та бився із загального інтер'єру квартири або будинку — відеодомофон NeoLight Tetta — це саме те, що ви шукаєте.
Відеодомофон NeoLight Tetta має такі характеристики:
Відеодомофон NeoLight Tetta призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Україномовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Tetta дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи. Настроювання конфігурації системи: яскравість/контрастність/колірність дисплея, настроювання гучності мелодії та гучності розмови.
На лицьовій панелі містяться сенсорні кнопки керування:
До комплекту NeoLight Tetta входить:
Відеодомофон NeoLight Tetta сумісний з іншими викличними панелями, що працюють у стандартах PAL, а також аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 116х171х17 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | Істотом, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | Ні. |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | економити |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 3 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Особливості | режим "аудіоняня"; "реалтон" мелодії; БУЗ |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 3 Вт робочий режим, 0.3 Вт режим очікування |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 480х272 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Сумісність | Array |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | Ні. |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |