Бездротовий Wi-Fi 6 маршрутизатор серії Ruijie Reyee RG-EW3200GX PRO — це дводіапазонний гігабітний маршрутизатор Wi-Fi 6. Має зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud або мобільний додаток. Підтримує безшовний роумінг Mesh Wi-Fi; 2,4 ГГц 4 * 4: макс. швидкість 800 Мбіт/с; 5 ГГц 4 * 4: макс. швидкість 2400 Мбіт/с.
Підтримує 802.11 a/b/g/n/ac/ax, DL/UL MU-MIMO. Має порти: 1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с (Auto MDI/MDIX) та 4 порти LAN 10/100/1000M (Auto MDI/MDIX). Живлення DC12В/2А, 24 Вт.
Бездротовий маршрутизатор складається з двох пристроїв: точка доступу та маршрутизатора.
Точка доступу дозволяє бездротовим пристроям підключатися до мережі.
Маршрутизатор виконує такі функції: керує рухом даних між пристроями, підключеними до мережі; дозволяє пристроям, підключеним до мережі, спільно використовувати одне підключення до Інтернету; забезпечує взаємодію пристроїв у мережі.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основные | |
|---|---|
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антенны | Внешняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры | 190 х 190 х 41 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диапазон температур | -10...+40°C |
| Класс устройства | средний+ |
| Количество SIM-карт | Нет |
| Общее количество портов | 5 |
| По количеству портов | 5-портовый |
| Порты PoE | Нет |
| Порты SFP | Нет |
| Потребление | 24 Вт |
| Рабочее напряжение | 12V DC |
| Страна-производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |