Відеодомофон BAS-IP AQ-07LA white кольоровий 7 дюймовий TFT LCD-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорний екран, підтримка microSD. Можливість під'єднання до 9 індивідуальних викличних панелей, до 10 багатоквартирних панелей виклику, до 8 додаткових моніторів і до 16 камер. Цвет: белый.
Відеодомофон BAS-IP AQ-07LA white ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/функції/якість» і важливо мати фото/відеокласу відвідувачів.
Відеодомофон BAS-IP AQ-07LA призначений для безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче місце.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона BAS-IP AQ-07LA дасть змогу без зусиль налаштувати систему: встановити час відкриття замка, настроїти яскравість/речорність/квітність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори.
На лицьовій панелі розташований:
На нижній панелі розташований:
На бічній панелі розташований:
До комплекту постачання до відеодомофона BAS-IP AQ-07LA входять:
Відеодомофон AQ-07LA сумісний з IP викличними панелями IP камерами відеоспостереження.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IP |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | виносний |
| Габаритні розміри | 235×145×18 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | Інформацію, автовідповідач, фоторамка, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній плюс |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | >100 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | >10 |
| Кількість з’ єднань | >10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Особливості | Керування домашньою автоматикою: світло, штори, ліфт |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 6 Вт, у режимі очікування — 2,5 Вт |
| Робоча напруга | 12V DC, PoE |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | з IP викликаними панелями, IP-відеокамери |
| Стандарт відеосигнала | IP |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорний екран |