Відеодомофон Arny AVD-1040 2MPX white має кольоровий 10 дюймовий TFT LCD-екран, можливість підключення 2 викличних панелей та 2 відеокамер, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорні кнопки управління, сенсорний екран, microSD до 64ГБ, інтерком. Колір: білий.
Відеодомофон Arny AVD-1040 2MPX white ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення “функції/ціна/якість”.
Відеодомофон Arny AVD-1040 2MPX має наступні характеристики:
Відеодомофон Arny AVD-1040 2MPX призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове чи робоче приміщення.
Україномовне та інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Arny AVD-1040 2MPX дозволить без труднощів налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, налаштувати яскравість/контраст/кольоровість дисплея, встановити системну мову.
На лицьовій панелі знаходяться:
В комплект поставки к видеодомофону Arny AVD-1040 2MPX входят:
Відеодомофон Arny AVD-1040 2MPX сумісний з викличними панелями, які працюють в стандартах AHD, CVI, TVI, CVBS.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Блок питания домофона | встроенный |
| Габаритные размеры | 265156,625,1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10" |
| Диапазон температур | -10...+60°C |
| Дополнительные функции домофона | интерком, автоответчик, детекция движения, MP3-мелодии |
| Запись фото, видео | фото, видео |
| Звонок на мобильный | Нет |
| Класс устройства | средний |
| Кнопка открытия замка | Да |
| Количество каналов | 4 |
| Количество подключаемых камер | 2 |
| Количество подключаемых панелей | 2 |
| Особенности | внутрішня пам'ять на 100 фоторгафій |
| Поддержка PoE | Нет |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Рабочее напряжение | 220V AC |
| Разговор с посетителем | громкая связь (Hands Free) |
| Разрешение экрана | 1024600 |
| Регулировки | яркость, контрастность, цветность, громкость |
| Слот для карт памяти | Да |
| Совместимость | з викличними панелями, які працюють в стандартах AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Стандарт видеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговый) |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип карт памяти | microSD до 64ГБ |
| Тип подключения | проводной |
| Тип связи | аудиосвязь, видеосвязь |
| Тип установки | настенный, накладной |
| Тип устройства | аналоговый видеодомофон |
| Тип экрана | TFT |
| Управление домофоном | сенсорные кнопки, сенсорный экран |