Відеодомофон Myers M-43 white має кольоровий 4.3 дюймовий TFT-екран, можливість під'єднання 2 викличні панелей, можливість говорити з відвідувачем по Hands Freeмеханічні кнопки керування, сенсорна панель. Цвет: білий.
Відеодомофон Myers M-43 white ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "функції/ціна/якість".
Відеодомофон Myers M-43 має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон Myers M-43 призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Myers M-43 дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, налаштувати яскравість/контрастність/квітність дисплея, встановити системну мову.
На лицьовій панелі містяться:
До комплекту постачання до відеодомофона Myers M-43 входять:
Відеодомофон Myers M-43 сумісний із викличними панелями, які працюють у стандарті PAL/NTSC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Myers |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 170x120х20.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Діапазон температур | 0...+60°C |
| Запис фото, відео | Ні. |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | економити |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | Ні. |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 480х272 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | механічні кнопки |