Відеодомофон Myers M-75SD Silver HD Metal має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість під'єднання 2 викличні панелей и 2 відеокамери, можливість говорити з відвідувачем по Hands Freeдо microSD 32 ГБ, сенсорний екран, інтерком. Цвет: срібний.
Відеодомофон Myers M-75SD Silver HD Metal ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "функції/ціна/якість" і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон M-75SD Silver HD Metal призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона M-75SD Silver HD Metal дасть змогу без зусиль налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контрастність дисплея, встановити системний мова, налаштувати запис фото та відео відвідувачів.
На лицьовій панелі містяться:
До комплекту постачання до відеодомофона M-75SD Silver HD Metal входять:
Відеодомофон M-75SD Silver HD Metal сумісний із викличними панелями, які працюють у стандарті PAL/NTSC.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Myers |
| Колір корпусу | Сірий |
| Монітор | |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 237.9x144.1x19.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | невідомо |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | з визивними панелями, які працюють у стандарті PAL/NTSC |
| Стандарт відеосигнала | AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорний екран |