Відеодомофон Slinex XS-07M white має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорні кнопки керування, сенсорний екран, інтерком, підтримка microSD до 32 ГБ. Можливість під'єднання 2 викличних панелей і 4 відеокамер. Цвет: білий.
Відеодомофон Slinex XS-07M white ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/ціна/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон Slinex XS-07M white має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон Slinex XS-07M white призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Україномовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Slinex XS-07M white дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, встановити мелодію виклику, настроїти яскравість/контраст/кольорованість дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори.
На правому торці розташований джойстик. На лицьовій панелі — сенсорні кнопки керування:
До комплекту постачання до відеодомофона Slinex XS-07M white входять:
Відеодомофон XS-07M white сумісний із викличними панелями, що працюють у стандарті CVBS, а також з аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Колір корпусу | Білий |
| Монітор | |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 238x57x28,5 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -10...+50°C |
| Додаткові функції домофону | Іноземним, автоматичним відповідачем, фотоапаратом, детекція руху, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 6 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 4 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 12 Вт, в режимі очікування 5 Вт |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки, сенсорний екран |