Відеодомофон Arny AVD-708 2MPX Graphite має кольоровий 7 дюймовий IPS-екран, механічні кнопки, інтерком, можливість під'єднання 2 викличні панелей и 2 відеокамер, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, microSD до 128 ГБ. Цвет: графіт.
Відеодомофон Arny AVD-708 2MPX Graphite ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "функції/ціна/якість".
За бажання до домофона Arny AVD-708 2MPX Graphite можна під'єднати додаткові пристрої: 2-яку викличну панель, 2 камери відеоспостереження, а також до 6 моніторів відеодомофона. Будьте впевнені, що ваш будинок під контролем.
Монітор Arny AVD-708 2MPX Graphite інтегрується з багатоквартирними домофонними системами координатного та цифрового типу (за допомогою опціонального модуля сполучення).
Для стабільнішої та коректнішої роботи з під'їздними домофонами монітори обладнані спеціальним виходом HOOK.
Відеодомофон Arny AVD-708 2MPX Graphite призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Arny AVD-708 2MPX Graphite дасть змогу без зусиль налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контрастність дисплея, встановити системну мову.
До комплекту постачання до відеодомофона Arny AVD-708 2MPX Graphite входять:
Відеодомофон Arny AVD-708 2MPX Graphite сумісний із викличними панелями, які працюють у стандартах AHD, CVI, TVI, CVBS.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 205×117×18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -10...+60°C |
| Додаткові функції домофону | автовідповідач, детекція руху, інтерком |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | невідомо |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | невідомо |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | з викликними панелями, що працюють в стандартах AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Стандарт відеосигнала | AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 128ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | механічні кнопки |
| Колір корпусу | графіт |