Light Vision CHICAGO — сучасний, стильний домофон, виготовлений у білому кольорі. Це бюджетна, недорога, але практична модель із невеликим IPS-дисплеєм на 4,3 дюйма. Навігація з меню та керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних кнопок. Цей прилад має можливість під'єднання двох викликних панелей і двох камер із відеовиходом CVBS і роздільною здатністю 480P, 960Н. Модель здатна записувати за рухом 25 к/с. Обладнаний загальним відеовиходом (на ТВ або DVR), а також N/O виходом для додаткового замка (комір). Є адресний інтерком на 6 моніторів. Записується на карту пам'яті SD до 32 Гб. Живлення здійснюється за вибором або від мережі 220 В, або від джерела живлення 12 В. Додаткові функції: мелодії виклику в MP3, фоторамка, годинник і голосові повідомлення.
Відеодомофон Light Vision CHICAGO ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "функції/ціна/якість".
Відеодомофон Light Vision CHICAGO призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Відеодомофон Light Vision CHICAGO сумісний із окличними панелями, що працюють у стандартах AHD і CVBS (Аналоговий).
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 175 х 117 х 15 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | автовідповідач, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | супереконом |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Робоча напруга | 12V DC, 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 480х272 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |