LightVision MACAO FHD — сучасний, стильний сенсорний домофон, виготовлений у двох колірних варіантах — чорному або білому, що розширює можливості вибору під той чи інший дизайн інтер'єру.
Це модель для тих, хто віддає перевагу стилю та якості. Домофон обладнаний сенсорним IPS-дисплеєм на 7 дюймів. Керування здійснюється за допомогою сенсорних кнопок, розташованих під екраном.
Цей прилад має можливість під'єднання двох викличних панелей і двох камер із відеовиходом AHD/TVI/CVI/CVBS і роздільною здатністю 720P/960P/1080P. Модель здатна записувати за рухом 25 к/с — функція DVR за 4 каналами.
Відеодомофон Light Vision MACAO FHD ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "функції/ціна/якість".
Цей відеореєстратор обладнаний загальним відеовиходом (на ТВ або DVR), а також N/O виходом для додаткового замка (комір). Має адресний інтерком на 6 моніторів. Записується на карту пам'яті SD до 128 Гб. Живлення здійснюється за вибором або від мережі 220 В, або від джерела живлення 12 В. Додаткові функції: вбудований MP3 і MP4-плеєр, приймає обрану музику з SD-карти як мелодії дзвінка, фоторамка, годинник, голосові повідомлення, підтримка виявлення руху, підтримка функцій розмови, розблокування, моніторинг, внутрішні виклики, переклад виклику.
Відеодомофон Light Vision MACAO FHD призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Відеодомофон Light Vision MACAO FHD сумісний із окличними панелями, що працюють у стандартах AHD і CVBS (Аналоговий).
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 226 x 151 x 26 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | автовідповідач, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | економити |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Робоча напруга | 12V DC, 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | Micro SD карта до 128 Гб |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |