Монітор 27″ ZKTeco ZD27-2K для відеоспостереження має розмір екрану 27 дюймів. Тип дисплею LED з роздільною здатністю 1920×1080, яскравістю: 450 кд/м² та контрастністю 3000:1. Також має час відгуку 5 мс, колір: 16.7 млн та кут огляду по горизонталі 170° та по вертикалі 160°. Вбудовані відеовходи 1x HDMI, 1x VGA, 1 х аудіовхід, 1 х вихід на навушники, 1xRCA та 1 х USB.
Професійний монітор використовується в системах відеоспостереження для відображення відео з камер спостереження. Завдяки сучасним технологіям дозволяє працювати без перерв 24/7 і захищає очі від шкідливого впливу. У цьому його основна відмінність від звичайних побутових або офісних моніторів.
В комплект поставки входить:
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | 1 |
| USB- порт | Ні. |
| VESA | невідомо |
| Вихід VGA | 1 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Вбудований динамік | Да |
| Габаритні розміри | 690 x 515 x 103 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 27" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Клас пристрою | середній |
| Контрастність | 3000:1 |
| Підсвічування | LED |
| Споживання | 36 Вт |
| Робоча напруга | 12V DC |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16x9 |
| Країна- програвач | Китай |
| Кут огляду | По горизонталі 170 градусів, по вертикалі 160 градусів |
| Яскравість | 450 кд/м2 |