Професійний відеомонітор Atis ASM-9 для системи відеоспостереження з роз’ємом для підключення до мобільного реєстратора.
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | Ні. |
| USB- порт | Ні. |
| VESA | невідомо |
| Вихід VGA | 1 |
| Вбудований динамік | Ні. |
| Габаритні розміри | 251 x 176 x 38.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 9" |
| Діапазон температур | -40...+60°C |
| Клас пристрою | середній |
| Контрастність | 500:1 |
| Особливості | для системи відеоспостереження в автомобілі |
| Підсвічування | LED |
| Робоча напруга | 9V DC, 12V DC, 24V AC |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Співвідношення сторін | 16x9 |
| Країна- програвач | Китай |
| Кут огляду | за горизонталлю 180°, за вертикаллю 180° |
| Яскравість | 500 кд/м2 |
| Колір корпусу | Чорний |