Відеодомофон BCOM BD-480 white — це кольоровий домофон з TFT-екраном 4 дюйми та сенсорними кнопками керування, під'єднання 2 панелей виклику. Розмови з гучномовного зв'язку є інтерком. З'єднання з викликною панеллю 4-дротове. Живлення 100-240V, споживання 8 Вт. Корпус білого кольору.
Відеодомофон має лаконічний дизайн і ідеально підійде людям, які шукають недорогий і функціональний пристрій.
Відеодомофон BCOM BD-480 White призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона BCOM BD-480 White дасть змогу без зусиль налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/кольоровність дисплея, встановити системну мову.
На лицьовій панелі домофона розташовані сенсорні кнопки керування:
До комплекту постачання відеодомофона BCOM BD-480 White входить:
Відеодомофон BCOM BD-480 White сумісний із окличними панелями, що працюють у стандарті PAL.
Під час купівлі цього товару в маркетплейсі Bezpeka Veritas Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 135 х 142 х 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 4" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Запис фото, відео | Ні. |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | економити |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | Ні. |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 8 Вт |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 480х272 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Сумісність | аналогові викличні панелі та камери |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | Ні. |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |