Комплект відеодомофона Atis KIT B economy має кольоровий 4 дюймовий TFT-екран, можливість під'єднання 2 датчики тривоги і додаткового монітора з НЧ-виходом, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорні кнопки керування, інтерком, підтримка microSD до 32 ГБ. Можливість під'єднання ще 1 панелі виклику та 2 відеокамер. Колір: домофон — сірий + чорний, панель чорний.
Подарунок: 10 метрів кабелю.
Комплект відеодомофона Atis KIT W economy ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "функції/ціна/якість" і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон має таку функціональність і характеристики:
Відеопанель має такі характеристики:
Комплект відеодомофона Atis KIT W economy призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/квітність дисплея, встановити системну мову, налаштувати запис фото та відео відвідувачів, увімкнути або вимкнути детектор руху, встановити спосіб записування із тривоги (фото/відео).
На бічному торці містяться: джойстик і коліщатко регулювання гучності. На лицьовій панелі — сенсорні кнопки керування:
До комплекту постачання входять:
Комплект відеодомофона Atis KIT W economy сумісний з іншими викличними панелями, які працюють у стандарті PAL, а також з аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| У комплекті | Відеодомофон Atis AD-470M S black ( 1 шт.) Виклична відеопанель Atis AT-380HR black (1 шт.), Кабель (1 шт.) |
| Габаритні розміри | Домофон: 169x119x20 мм; панель: 45x140 x40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 4" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком, детекція руху |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | економити |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Особливості | Запис фото/відео з тривогою (за наявності датчика) |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 850 мА, у режимі очікування 500 мА |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 320x240 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |