Комплект відеодомофона Akuvox C313S black + панель E12W має кольоровий 7-дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем через Hands Free, сенсорний екран. Панель виклику з вбудованою відеокамерою з роздільною здатністю 2 Мп і кутом огляду 123° у комплекті. Живлення DC 12 В/PoE. Колір: домофон — чорний, панель серебристо—чорний.
Відеодомофон Akuvox C313S має лаконічний дизайн і ідеально підійде людям, які шукають недорогий і функціональний пристрій. Панель виклику виготовлена в антивандальному корпусі.
Відеодомофон Akuvox C313S має такі характеристики:
Відеопанель Akuvox E12W має такі характеристики:
Комплект відеодомофона Akuvox C313S black + панель E12W призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Akuvox C313S black дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контрастність дисплея, встановити системну мову.
Керування відбувається через сенсорний екран.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
До комплекту постачання Akuvox C313S black + панель E12W входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| У комплекті | SIP IP-відеодомофон Akuvox C313S black (1 шт.), Виклична Wi-Fi IP-відеопанель Akuvox E12W (1 шт.) |
| Габаритні розміри | Домофон: 200.2x132.2x27.2 мм, панель: 146x70x23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -40...+60°C |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній плюс |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | >100 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | >10 |
| Кількість з’ єднань | >10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Особливості | SIP протоколи: RFC2543, RFC3261 |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Споживання | невідомо |
| Робоча напруга | 12V DC, PoE |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 800x480 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Сумісність | з IP викликаними панелями і IP відеокамерами |
| Стандарт відеосигнала | IP |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект IP-відеодомофону |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорний екран |
| Колір корпусу | сірий, чорний |