Комплект відеодомофона NeoLight NeoKIT FHD Pro має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, камеру з роздільною здатністю 2 Мп, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, автовідповідач, фоторамка, сенсорні кнопки керування, інтерком, підтримка microSD до 128 ГБ. У комплекті 1 виклична панель. Можливість під'єднання 2 AHD/TVI/CVI/CVBS викличних панелей і 2 AHD/TVI/CVI/CVBS відеокамер. Колір: відеодомофон — білий, панель виклику — графіт.
Комплект відеодомофона NeoLight NeoKIT FHD Pro ідеально підійде людям, які шукають багатофункціональний комплект з оптимальним співвідношенням «Розмір екрана/ціна/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон NeoLight Kappa+ HD white має таку функціональність і характеристики:
Відеопанель NeoLight Solo FHD graphite має такі характеристики:
Відеодомофон NeoLight Kappa+ HD призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона NeoLight Kappa+ HD дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, налаштувати яскравість/контрастність/квітність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори, а також встановити режим «не турбувати».
На лицьовій панелі розташовані сенсорні кнопки керування:
До комплекту NeoLight NeoKIT FHD Pro входять:
Відеодомофон NeoLight Kappa+ HD сумісний із викличними панелями, що працюють у стандарті AHD/TVI/CVI/CVBS, а також з аналоговими AHD/TVI/CVI/CVBS камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
Відеодомофон можна під'єднувати до багатоквартирних систем NeoLight, а також систем VIZIT, CYFRAL під час під'єднання додаткового адаптера NL-Z01. Коректна робота домофона істотно залежить від якості лінії передавання від під'їзної панелі до монітора.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| У комплекті | Відеодомофон NeoLight Kappa+ HD white ( 1 шт.) |
| Габаритні розміри | Домофон: 186x136х21 мм, панель: 47x131x20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -30...+60 градусівC |
| Додаткові функції домофону | Інформацію, автовідповідач, фоторамка, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 7 Вт, у режимі очікування 1 Вт |
| Робоча напруга | 12V DC, 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | аналогові AHD камери і визивні панелі |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 128 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |
| Колір корпусу | білий, графіт |