9 680 ₴
Комплект відеодомофона BCOM BD-770FHD/T White Kit з підтримкою Tuya Smart має кольоровий 7-дюймовий IPS-екран, Wi-Fi, можливість говорити з відвідувачем через Hands Free, сенсорні кнопки керування, інтерком. Слот microSD для карток обсягом до 32 ГБ, підтримка Tuya Smart. Можливість під'єднання 2 викличних панелей, 2 аналогових відеокамер і 2 охоронних датчиків й 1 додаткового монітора. Панель виклику з роздільною здатністю 1920×1080 у комплекті. Живлення від мережі AC 100-240 V. Колір: домофон — білий, панель — чорний.
Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T має лаконічний дизайн і ідеально підійде людям, які шукають недорогий і функціональний пристрій. Панель виклику виготовлена в антивандальному корпусі.
Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T має такі характеристики:
Відеопанель має такі характеристики:
Комплект відеодомофона BCOM BD-770FHD/T White Kit призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/квітність дисплея, встановити системну мову.
На лицьовій панелі домофона розташовані сенсорні кнопки керування:
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
До комплекту постачання BCOM BD-770FHD/T White Kit входить:
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | домофон 188x118x20 мм, панель 130x48x19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | Ідеком, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Особливості | Підтримка Tuya Smart (переадресація виклику і керування смартфоном) |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Споживання | 600 мА |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free), через смартфон |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | аналогові панелі і камери |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | дротовий, безпровідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорний екран зі смартфоном |