
Бінокль Vortex Triumph HD 10x42 (TRI-1042) - це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дозволяє мінімізувати спотворення та досягти реалістичного зображення. Призми, виконані з високоякісного скла BAK4, лінзи з повним багатошаровим просвітленням Fully Multi coated, сприяють досягти чіткого та контрастного зображення з чудовою кольоропередачею по всьому полю зору. Корпус виконаний у сучасному компонуванні Top Hinge (з верхнім шарнірним мостом), таким чином значно покращено балансування, бінокль зручно лягатє в руки. Легкий ергономічний корпус бінокля Vortex Triumph HD 10x42 оснащений захисним гумовим покриттям. Корпус приладу водонепроникний, продутий азотом для уникнення конденсату. Велике та зручне центральне колесо фокусування робить процес налаштування швидким та зручним. Мінімальна дистанція фокусування бінокля дозволяє спостерігати навіть те, що відбувається на відстані півтора метра. Захисний чохол GlassPak™ має спеціальну систему ременів, що дозволяє надійно закріпити бінокль і тримати його напоготові. Про тих, хто вважає, що бінокль із подібними характеристиками за доступною ціною створити просто неможливо, з упевненістю можна сказати, що вони ніколи не тримали в руках Vortex Triumph HD 10x42.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Цвет | Green |
| Артикул | 930241 |
| Габарити упаковки | 20 х 18 х 12 см |
| Вага в упаковці | 1,32 кг |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Тип збільшення | Постійне |
| EAN код | 843829133609 |
| Диаметр выходного зрачка | 4,2 мм |
| Светосила | 17.64 |
| Класс | Для полювання |
| Тип конструкции | Roof |
| Гарантія | 24 місяці |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Кратність наближення | 10х |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 58 - 75 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Габарити | 152 х 127 x 50 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Фактор сутінків | 20.49 |
| Реальний кут зору | 6.4 ° |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Поле зору на 1000 м | 111 м |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2 м |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні наглазники з декількома фіксованими положеннями |