Біноклі серії Raptor від компанії Vortex мають високі оптичні характеристики при доступній для біноклів такого класу ціні. Призми з високоякісного скла BAK-4 та лінзи з повним багатошаровим просвітленням забезпечують чітке та контрастне зображення з максимальною яскравістю. Легкий алюмінієвий ергономічний корпус бінокля Vortex Raptor 10x32 (R310) оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникністю та заповнений сухим азотом. Велике та зручне центральне колесо фокусування робить процес налаштування швидким та зручним. Бінокль має великий діапазон коригування міжосьової відстані та велике поле зору.
Конструктивні особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 875874006508 |
| Артикул | 922709 |
| Вес | 544 г кг |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Габарити | 130 х 160 х 49 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані: 50 - 70 мм Діапазон діоптрійної корекції: +5/-5 |
| Диаметр выходного зрачка | 3,2 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Класс | Для полювання |
| Цвет | Green |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Материал | Алюміній з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3,2 м |
| Оправи окулярів | Наглазники: поворотно-висувні типу Twist-Up |
| Поле зору на 1000 м | 114 м |
| Реальний кут зору | 6.6 ° |
| Светосила | 10.24 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкции | Porro |
| Фактор сутінків | 17.89 |