Бінокль Vortex Kaibab HD 18x56 (KAI-5618) - це, безумовно один із шедеврів оптичної промисловості, що гарантує мисливцям, спортсменам та ентузіастам активного відпочинку преміальну якість. Надміцне покриття ArmorTec забезпечує захист лінз від подряпин, масел та бруду. Призми з високоякісного скла BAK4 з фазовою корекцією та діелектричним покриттям сприяють приголомшливій деталізації. Легкий ергономічний корпус бінокля оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникністю та заповненим аргоном, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури.
Особливості:
Апохроматична оптична система APO - оптична конструкція, у якої виправлені сферична аберація та хроматичні аберації для трьох і більше кольорів. Ця оптична система використовується лише виробниками преміального цінового сегмента.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 875874009271 |
| Артикул | 929472 |
| Вес | 1230 г кг |
| Вага в упаковці | 1,8 кг |
| Винесена окулярна точка | 16,4 мм |
| Габарити | 196 х 148 х 60 мм |
| Габарити упаковки | 20 х 16 х 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 60 - 76 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Диаметр выходного зрачка | 3,1 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Класс | Для полювання |
| Цвет | Green |
| Кратність наближення | 18х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 18 |
| Материал | Полікарбонат із гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 7 м |
| Оправи окулярів | Наглазники: поворотно-висувні типу Twist-Up |
| Поле зору на 1000 м | 59 м |
| Реальний кут зору | 3.7° |
| Светосила | 9.61 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкции | Roof |
| Фактор сутінків | 31.75 |