Компактний і надзвичайно легкий коліматорний Прилад Vortex Venom Red Dot 3 МОА (VMD-3103) надійно захищений від вологи, пилу, механічних ударів і потужного імпульсу віддачі завдяки герметизації, захисному покриттю лінзи і міцному алюмінієвому корпусу. Об'єктив має повне багатошарове просвітлення, він забезпечує чітке зображення від країв до країв, має необмежене поле зору. Присутня можливість вибору між ичним та ручним налаштуванням яскравості, що забезпечує тривалість роботи до 3000 годин на одному комплекті батарейок (в мінімальному режимі яскравості). Кришка відсіка батареї розміщена зверху, що дуже зручно, так як дозволяє не демонтувати пристріляний Прилад зі зброєю для заміни батареї. Діаметр Приладьної точки становить всього 3 MOA, завдяки чому не перекриваються малі та середні цілі. Vortex Venom Red Dot 3 МОА (VMD-3103) - ідеальна ціна для того, щоб підвищити точність і швидкість з а, дробовика або ичної винтовки на новому рівні.
Особливості:
Конструктивні особливості:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Вівер (21 мм) |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1 MOA |
| Відстройка від паралаксу | Немає |
| Габарити упаковки | 16.0 х 12.5 х 6.5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина приладу | 48 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 26.4 х 16 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Кріплення в комплекті | З кріпленням |
| Максимальна кратність, х | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Мінімальна кратність, х | 1 |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | Монтування (Weaver/Picatinny) |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Коліматорний |
| Тип сетки | Red Dot 3 МОА |
| Штрихкод | 875874005464 |