
Особливості Приладу Vortex Viper HS LR 6-24x50 FFP XLR (MOA) (VHS-4315-LR):
Технічні характеристики Приладу Vortex Viper HS LR 6-24x50 FFP XLR (MOA) (VHS-4315-LR):
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Материал | Алюминий |
| Тип | Корпус |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Кільця та кронштейни 30 мм |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1/4 МОА |
| Відстройка від паралаксу | Регулювання паралаксу збоку SF від 46 м до нескінченності. |
| Габарити упаковки | 11 х 11 х 50 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 394 мм |
| Додаткові характеристики | Фокальна площина Приладьної сітки: перша (FFP) |
| Діаметр передньої лінзи | 50 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Комплектация | Прилад Прозорі захисні кришки-світлофільтри на об'єктив та окуляр Бленда Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 24 |
| Мінімальна кратність, х | 6 |
| Особенности | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Подсветка прицельной марки | Відсутня |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | XLR MOA |
| Штрихкод | 875874004160 |