
Оптичний Прилад Vortex Viper HST 6-24X50 (Hunting Shooting Tactical) ідеально підходить для широкого кола завдань. У Приладах Серії HST зібрано все найкраще з найпопулярніших серій Приладів Viper PST та Viper HS.
Особливості Приладу Vortex Viper HST 6-24X50:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Тип | Корпус |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Кільця та кронштейни 30 мм |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1/4 МОА |
| Відстройка від паралаксу | Відбудова паралаксу збоку |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 394 мм |
| Додаткові характеристики | Приладьна сітка у другій фокальній площині |
| Діаметр передньої лінзи | 50 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Комплектация | Прилад Кришки на об'єктив та окуляр Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 24 |
| Мінімальна кратність, х | 6 |
| Особенности | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Подсветка прицельной марки | Відсутня |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | VMR-1 MOA |
| Штрихкод | 875874005327 |