Абсолютно новий оптичний Прилад Vortex Strike Eagle 5-25×56 FFP – це нове слово у на далекі дистанції. Почніть із відмінної чіткості від краю до краю та додайте першу фокальну площину (FFP) з підсвічуванням сітки для швидкого зчитування при будь-якому збільшенні та освітленні. Додайте нову систему RevStop Zero для жорсткого повернення до нуля та блокування барабанів. Побудуйте його навколо 34-міліметрової труби, яка вміщує величезну кількість переміщень за висотою та вітром, а також важіль зміни кратності в коробці для швидкої зміни збільшення, і у вас є ударна машина на далекі відстані, яка змусить вас задуматися, як ви коли-небудь стріляли без неї.
Особливості Приладу Vortex Strike Eagle 5-25×56 FFP:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Тип | Корпус |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Кільця 34 мм |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1/4 MOA |
| Відстройка від паралаксу | Від 14 м до нескінченності |
| Габарити упаковки | 47 х 11,5 х 9,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 371 мм |
| Додаткові характеристики | Розташування Приладьної сітки: перша фокальна площина FFP |
| Діаметр передньої лінзи | 56 мм |
| Діаметр труби прицілу | 34 мм |
| Комплектация | Прилад Кришки на об'єктив та окуляр Літієва батарея CR2032 Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 25 |
| Материал | Авіаційний алюміній 6061-T6 |
| Мінімальна кратність, х | 5 |
| Особенности | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 34 мм |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | FFP EBR-7C(MOA) |
| Штрихкод | 843829109123 |
| Основные | |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |