Зберігши гідні оптичні характеристики, властиві цій серії, друга генерація біноклів Bresser Corvette II отримала зовсім іншу конструкцію корпусу та помітно якісніші аксесуари. Бінокль має двошарнірну будову відкритого мосту, виконану з алюмінію, завдяки чому вдалося підвищити жорсткість корпусу та ергономіку, одночасно зменшивши вагу. В цілому ж бінокль Bresser Corvette II 8x42 WP - це, як і раніше, універсальна модель, яка виручить у багатьох ситуаціях. Він ідеально підходить для спостережень за світом: птахами, природою, спортом. З успіхом може застосовувати будь-якої погоди завдяки водозахищеному корпусу. Призми BAK4 та повне багатошарове просвітлення лінз підтверджують, що ця модель відповідає високим стандартам спортивної оптики.
Конструктивні особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4007922037172 |
| Артикул | 926269 |
| Вес | 532 г кг |
| Вага в упаковці | 0,9 кг |
| Винесена окулярна точка | 20,3 мм |
| Габарити | 150 x 120 x 51 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Додаткові характеристики | Корекція діоптрії: +4/-4 Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 |
| Диаметр выходного зрачка | 5,25 мм |
| Захист | Вологозахищені Ударостійкі |
| Класс | Для полювання |
| Цвет | Black |
| Кратність наближення | 8х |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 8 |
| Материал | Алюміній/латунь із протиковзким гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 7 м |
| Оправи окулярів | Наглазники: поворотно-висувні типу Twist-Up |
| Поле зору на 1000 м | 105 м |
| Реальний кут зору | 6,1 ° |
| Светосила | 27.56 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкции | Roof |
| Фактор сутінків | 18.33 |