Оптичний Прилад другого покоління Vortex Viper PST Gen II 5-25×50 з новою Приладьною сіткою EBR-7C в першій фокальній площині призначений для стрільців, що люблять перемагати в будь-якій ситуації, як у на короткі так і на далекі дистанції.
Чітка розмірність Приладьної марки та зручні тактичні барабани дозволяють швидко вводити поправки та економлять час на . Цілісний корпус, виконаний з авіаційного алюмінію 6061-T6, з центральною трубкою діаметром 30 мм вміщує механізм з широким діапазоном поправок по вертикалі та горизонталі. Прилади Viper PST, створені завдяки глибокому розумінню конструкції оптичного Приладу, передових інженерних розробок та обліку вимог ринку, який завжди ясно дає зрозуміти, чого хочуть люди від Приладу, надають стрілкам всі переваги справжнього тактичного Приладу за економічною ціною.
Особливості Vortex Viper PST GEN II 5-25×50 FFP:

| Вимірювання (в мм.) | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L1 | L2 | L3 | L4 | L5 | L6 | H1 | H2 |
| 401 | 60 | 66 | 167 | 142 | 91 | 58 | 46 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Тип | Корпус |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Кільця та кронштейни 30 мм |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 0.1 MRAD |
| Відстройка від паралаксу | Бічна регулювання паралаксу фокусування SF (Side Focus) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 406 мм |
| Додаткові характеристики | Розташування Приладьної сітки: перша фокальна площина (FFP) |
| Діаметр передньої лінзи | 50 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Комплектация | Прилад Кришки на об'єктив та окуляр Літієва батарея CR2032 Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 25 |
| Мінімальна кратність, х | 5 |
| Особенности | Абсолютна водонепроникність та захищеність від утворення конденсату |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | EBR-7C MRAD |
| Штрихкод | 843829103053 |
| Основные | |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |