Оновлена лінійка приладів серії Viper PST (тактичні для точної ) можуть похвалитися перевагами, які не завжди трапляються навіть на дорогих моделях топових брендів. Чітка розмірність приладьної марки та зручні тактичні барабани дозволяють швидко вводити поправки та економлять час на . Цілісний корпус, виконаний з авіаційного алюмінію 6061-T6, з центральною трубкою діаметром 30 мм вміщує механізм з широким діапазоном поправок по вертикалі та горизонталі. прилади Viper PST, створені завдяки глибокому розумінню конструкції оптичного приладу, передових інженерних розробок та обліку вимог ринку, який завжди ясно дає зрозуміти, чого хочуть люди від приладу, надають стрілкам всі переваги справжнього тактичного приладу за економічною ціною.
Особливості:
EBR-4 MOA
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Тип | Корпус |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Кільця та кронштейни 30 мм |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1/4 МОА |
| Відстройка від паралаксу | Від 23 до нескінченності |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 406 мм |
| Додаткові характеристики | Розташування Приладьної сітки: друга фокальна площина |
| Діаметр передньої лінзи | 50 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Комплектация | Прилад Кришки на об'єктив та окуляр Літієва батарея CR2032 Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 25 |
| Мінімальна кратність, х | 5 |
| Особенности | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | EBR-4 MOA |
| Штрихкод | 875874007505 |
| Основные | |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |