26 099 ₴
Оптичний Прилад Vortex Diamondback Tactical FFP 6-24x50 EBR-2C MRAD (DBK-10029) з Приладьною маркою EBR-2C (в кутових хвилинах), розташованої у фокальній площині об'єктива.
Перша фокальна площина дозволяє стрілку по повній використати високоінформативну марку EBR-2C для визначення відстані та підбору поправок по вертикалі та горизонту на будь-якій кратності збільшення. Міцний корпусу, виконано із цільного блоку алюмінію, оптична система забезпечує чудове контрастне та яскраве зображення. Відкриті барабани введення поправок мають досить низький профіль, щоб не заважати упаковці та транспортуванні, однак вони мають плавний хід і з ними дуже зручно працювати. Бічний барабан дозволить виконати відбудову від паралаксу на дистанції від 10 ярдів (9,14 м) до нескінченності.
ОСОБЛИВОСТІ ПриладУ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Кільця та кронштейни 30 мм |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 0.1 Mil-Radian (1 см / 100 м) |
| Відстройка від паралаксу | Від 9.1 м до нескінченності |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 368 мм |
| Додаткові характеристики | Приладьна марка в першої фокальної площини |
| Діаметр передньої лінзи | 50 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Комплектация | Прилад Кришки на об'єктив та окуляр Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 24 |
| Материал | Авіаційний алюміній 6061-T6 |
| Мінімальна кратність, х | 6 |
| Особенности | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Подсветка прицельной марки | Немає |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | MRAD |
| Штрихкод | 875874009622 |