Прилад коліматорний Vortex Razor Red Dot 6 MOA (RZR-2003) - це рефлекторний Прилад із відкритим верхом, створений для досягнення найвищого рівня продуктивності та неймовірної універсальності. Велика, чітка лінза забезпечує різкість від краю до краю з широким полем огляду та захищена товстим й міцним алюмінієвим корпусом. Розмір Приладьної точки 6 MOA. Відсік для батареї з боковим доступом, дозволяє швидко замінити батарею, не знімаючи Прилад зі . Чудово підходить для гвинтівок і рушниць. Термін служби батареї до 150 годин на найвищому рівні яскравості. До 30 000 годин на нижчих налаштуваннях.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930644 |
| База кріплення | Пікатинні (21 мм) |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1 MOA |
| Вага в упаковці | 100 г |
| Відстройка від паралаксу | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина прицілу | 465 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 28 х 17,5 мм |
| Комплектація | Прилад Кріплення Picatinny Шестигранний ключ на 1,5 мм Шестигранний ключ на 2,5 мм Батарейка CR2032 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Кріплення в комплекті | З кріпленням |
| Максимальна кратність, х | 1 |
| Мінімальна кратність, х | 1 |
| Підсвічування прицільної марки | Регульоване |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Коліматорний |
| Тип сітки | 6 МОА Dot |
| Колір | Black |