4 ТБ жорсткий диск Western Digital WD42PURU-78 2.5″ HDD SATA, буфер 64 Мб, швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв, передача даних з кеша в систему – 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем – 175 Мб/с. Споживання: 5.3 Вт. Рівень шуму: 25 дБ в режимі простою, 26 дБ – при зчитуванні / записі. Серія purple. Ексклюзивна технологія AllFrame 4K™ працює з потоковою передачею ATA, щоб зменшити пікселізацію помилок і переривання відео, які виникають, коли жорсткі диски комп’ютера використовуються неправильно. Сумісність: відеореєстратори для відеоспостереження, розміри 100x30x150 мм. Вага: 0.616 кг.
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 100x30x150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон температур | 0...+60°C |
| Мумкість нагромадження | 4 ТБ |
| Інтерфейс носія | SATA III |
| Клас пристрою | середній |
| Призначення носія | для систем відеоспостереження |
| Об'єм буфера | 64 МБ |
| Споживання | 5.3 Вт |
| Серия диска | purple |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/мин |
| Швидкість передачі даних | немає даних |
| Сумісність | Відеореєстратори для відеоспостереження |
| Країна- програвач | Тайланд |
| Тип жорсткого диска | внутрішній |
| Тип пристрою | жорсткий диск |
| Форм-фактор диска | 2.5" |