| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 53 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Вес | 30 кг кг |
| Выходное напряжение | 12 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | 307.1 А (5 хв.) |
| Розміри | 230 / 330 / 180 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |