1 676 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 38 |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Вес | 4.9 кг кг |
| Выходное напряжение | 12 В V |
| Гарантія | 6 міс. |
| Максимальний струм заряду | 5.4 А |
| Максимальний струм розряду | 62.71 А (5 хв.) |
| Розміри | 167 /181 / 77 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |