| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 45 Ah |
| Вес | 12.85 кг кг |
| Выходное напряжение | 12 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 12 А |
| Максимальний струм розряду | 11 А (5 хв.) |
| Розміри | 171 / 196 / 165 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |