| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 75 Ah |
| Вес | 23.2 кг кг |
| Выходное напряжение | 12 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 18.75 А |
| Максимальний струм розряду | 750 А (5 сек.) |
| Розміри | 180 / 350 / 170 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |