


1 771 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Вес | 5.7 кг кг |
| Выходное напряжение | 12 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 7.8 А |
| Максимальний струм розряду | 90.28 А (5 хв.) |
| Розміри | 167 / 181 / 77 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |