35 106 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Производитель | Cyclen |
| Вес | 18.42 кг кг |
| Выходное напряжение | 25.6 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 60 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 2560 Втг |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 345 / 190 / 245 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |