| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah (12 шт.) |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 43 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В V |
| Входное напряжение | AC 110-300 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Напруга акумуляторної батареї | 144 В |
| Мощность | 6000 ВА / 5400 Вт ватт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 461 / 200 / 800 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 4 А |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |