16 632 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Вес | 7.3 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В V |
| Входное напряжение | AC 110-300 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Количество розеток | 3 Schuko |
| Напруга акумуляторної батареї | 96 В |
| Мощность | 3000 ВА / 3000 Вт ватт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 410 / 145 / 230 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1-12 А |
| Тип аккумулятора | GEL, AGM |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |