| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah (8 шт.) |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 22.4 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Чёрный |
| Напруга акумуляторної батареї | 96 В |
| Розміри | 385 / 440 / 90 мм |
| Тип виконання | Монтаж в стійку Rackmount |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |