


9 207 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 4 |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Вес | 13.2 кг (брутто) кг |
| Выходное напряжение | 220 В V |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 0.5 Гц |
| Входное напряжение | 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора) V |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| ККД | 80 % |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Количество фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Мощность | 1200 ВА / 1000 Вт ватт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 290 / 257 / 123 мм |
| Ток заряда | 10/20 А |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 10/20 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Инвертор |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |