| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | RS232, USB |
| Выходное напряжение | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 140-275 В V |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Мощность | 2000 ВА / 1600 Вт ватт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 15 А |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, переполюсування |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 3-6 мс |