9 188 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 15 |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Вес | 3.7 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В V |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Входное напряжение | 170-270 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| ККД | 91 % |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Количество фаз | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Мощность | 1000 ВА / 1000 Вт ватт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 2000 ВА |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 317 / 230 / 105 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Тип устройства | Инвертор |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |