| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Индикация | LED-підсвічування |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 4.2 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В V |
| Входное напряжение | AC 220-240 В, 50/60 Гц V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Цвет | Чёрный |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Мощность | 600 ВА / 360 Вт ватт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 274 / 95 / 139 мм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |