



212 249 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485 |
| Вес | 98 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 94 % |
| Количество фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В/200 Аг (10240 Втг) |
| Напруга від сонячних панелей | 120-430 В |
| Мощность | 5 кВт ватт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 10 кВт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 550 / 1100 / 303 мм |
| Ток заряда | 80 А |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перерозряду |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |