Гібридний низькочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-LFWIM-6KW/48V-60A - це потужний пристрій з максимальною вихідною потужністю 6 кВт (пікова потужність - 10 кВт), призначений для забезпечення резервного або автономного живлення житлових і комерційних об'єктів. Інвертор оснащений вбудованим MPPT-контролером і зарядним пристроєм, що робить його ідеальним для використання з сонячними панелями. Забезпечує чисту синусоїду на виході з напругою 230 В, що підходить для живлення більшості побутових і офісних приладів.
Основні характеристикиГібридний низькочастотний інвертор Kraft KRF-LFWIM-6KW/48V-60A - це ідеальне рішення для створення надійної системи енергопостачання, що забезпечує ефективність, безпеку та універсальність!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| MPPT-контролер | Да |
| Інтерфейси | RS232, USB |
| Вага | 29 кг кг |
| Вихідна напруга | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 180-265 В (режим ДБЖ), 160-265 В (режим інвертора) V |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 80 % від акумуляторних батарей, 96 % від мережі |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 65-150 В |
| Потужність | 6 кВт ват |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 480 / 286 / 251 мм |
| Ток заряда | 5-45 А / 60 А від MPPT |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Calcium – всього 8 типів, Open |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |