Kraft KRF-HFWIM-3KW/24V-80A - це високочастотний однофазний гібридний інвертор потужністю 3 кВт (максимальна короткочасна потужність - 6 кВт), розроблений для перетворення енергії з сонячних панелей або акумуляторів у стабільний змінний струм із правильною синусоїдою. Завдяки вбудованому MPPT-контролеру, зарядному пристрою та підтримці різних типів акумуляторів, пристрій ідеально підходить для резервних і автономних систем енергопостачання.
ЗастосуванняІнвертор застосовується для:
Kraft KRF-HFWIM-3KW/24V-80A - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійний інвертор із широкими можливостями налаштування та ефективним енергоспоживанням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 4 |
| MPPT-контролер | Да |
| Інтерфейси | CAN, RS232, RS485, USB, Сухі контакти |
| Вага | 7 кг кг |
| Вихідна напруга | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В V |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 94 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 120-430 В |
| Потужність | 3 кВт ват |
| Потужність пікова (короткочасна) | 6 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 110 / 300 / 450 мм |
| Ток заряда | 80 А |
| Тип акумулятора | AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перерозряду |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |