16 909 ₴
Інвертор Sako SUNON IV 4.2KW/24V +120A MPPT, Off-Grid - це автономний однофазний інвертор з максимальною потужністю 4.2 кВт (короткочасно до 8.4 кВА). Він оснащений вбудованим MPPT-контролером для ефективної роботи з сонячними панелями та зарядним пристроєм. Підтримує роботу з акумуляторними батареями напругою 24 В (типи AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion) і має можливість роботи без АКБ. Інвертор ідеально підходить для створення резервних систем живлення та автономних електростанцій.


Sako SUNON IV 4.2KW/24V +120A MPPT, Off-Grid - це надійний вибір для створення автономних або резервних систем електроживлення, що дає змогу максимально ефективно використовувати сонячну енергію та забезпечувати стабільне живлення вашої техніки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 5 |
| MPPT-контролер | Да |
| Інтерфейси | RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Вага | 13 кг кг |
| Вихідна напруга | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В V |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 93 % |
| Колір | Білий |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 8.4 кВА ват |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 60-450 В |
| Потужність | 4.2 кВт ват |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 481 / 300 / 130 мм |
| Ток заряда | 120 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 15 мс |