60 516 ₴
Гібридний інвертор Sako SUNPOLO-11K 11KW/48V+150A MPPT S2 - це потужний пристрій для створення автономних і резервних енергосистем. З номінальною потужністю 11 кВт і піковими навантаженнями до 22 кВт, він підходить для живлення широкого спектра побутових і офісних приладів, включно з пристроями з електродвигунами. Вбудовані два MPPT-контролери та зарядний пристрій забезпечують високу ефективність роботи з сонячними панелями та акумуляторами.
Основні характеристики

Гібридний інвертор Sako SUNPOLO-11K 11KW/48V+150A MPPT S2 - це надійне та універсальне рішення для створення енергосистем будь-якої складності, що забезпечує стабільне живлення ваших пристроїв!

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | RS232, RS485, USB, WiFi, Сухі контакти |
| Вага | 19.1 кг кг |
| Вихідна напруга | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В V |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 96 % |
| Кількість модулів максимальна | 6 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 22 кВт ват |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 90-450 В |
| Потужність | 11 кВт ват |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 552 / 422 / 152 мм |
| Ток заряда | 150 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Основні | |
| Колір | Білий |